Aplikace AMG COVID – 19

v současné nelehké situaci se i my v rámci možností snažíme dělat co můžeme (a umíme), a tak pouštíme do světa naši AMG aplikaci COVID – 19. Je to náš příspěvek ke zlepšení informační pohody lidí, který nabízí různé pohledy na vývoj koronavirové situace. V žádném případě nechceme situaci zlehčovat, ale snažíme se nabídnout o něco pozitivnější pohled než ostatní, a především základní informace zasazovat do těch správných souvislostí.

Co všechno AMG COVID – 19 umí?

Aplikace a její ovládání je velmi intuitivní, a tak si myslíme, že běžné funkcionality typu filtrování podle pohlaví, věku, kraje, období atd. není potřeba dlouze popisovat. Dovolíme si však upozornit na záložku Statistika úmrtí v ČR, kde srovnáváme počet úmrtí na COVID – 19 s „normálními“ odchody ze života, a na záložku Info s počtem dětí narozených od chvíli, kdy jste si otevřeli naši AMG aplikaci 😊

Další rozvoj budeme plánovat i podle Vašich reakcí, budeme tedy rádi za Vaše připomínky a nápady, jak aplikaci ještě zlepšit. Pracujeme s open daty, které máme k dispozici, a veškeré zdroje jsou v AMG COVID – 19 uvedeny.

Naši aplikaci Vám dáváme zdarma k dispozici, odkaz na ni si můžete zveřejnit na webových stránkách obce, města, firmy, abyste i Vy mohli informovat občany a zaměstnance o aktuálním vývoji situace.

https://www.tkpgeo.cz/amg/koronavirus/

 

Přejeme Vám pevné zdraví, děkujeme za spolupráci a těšíme se, že se s Vámi, našimi zákazníky a přáteli, brzy osobně setkáme.

Tým TKP geo