Kariéra

OBCHODNÍ A PROJEKTOVÝ MANAŽER (m/ž)

České Budějovice

Požadujeme
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Uživatelská znalost PC (MS Office)
  • Příjemné vystupování
  • Schopnost rychle se učit novým věcem, zájem o obor
  • Vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci, pečlivost
  • Znalost PRINCE 2 nebo obdobné metodiky výhodou
  • Orientace v problematice DTM výhodou
  • Znalost produktů z oblasti GIS a IT výhodou
  • Znalost AJ a dalších jazyků výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Časovou flexibilitu
Nabízíme
  • Stabilní zaměstnání v moderním oboru
  • Odpovídající platové podmínky
  • Příjemné pracovní prostředí, možnost home-office
  • Práci ve společnosti orientované na společenskou odpovědnost
  • Přátelský a vstřícný pracovní kolektiv
  • Rozmanitou náplň práce
  • Možnost dalšího sebevzdělávání a osobního rozvoje
  • Možnost jazykových kurzů přímo na pracovišti
  • 25 dnů dovolené + 3 sick days k tomu
  • Firemní telefon a notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Možnost parkování zdarma
  • Odměna za významná životní a pracovní jubilea
  • Nespočet firemních akcí :-)
Nástup

ihned

Kontakt

info@tkpgeo.cz