Geografické informační systémy

SW technologie

Hexagon Geospatial

Produkty společnosti Hexagon Geospatial zahrnují ucelené portfolio GIS software a služeb tradičních technologií značek Intergraph, ERDAS, Leica a mnoha dalších, s jejichž pomocí je možné vytvářet ucelená řešení i těch nejkomplikovanějších prostorových úloh reálného světa.

Firma TKP geo s.r.o. je autorizovaným partnerem Hexagon Geospatial a je připravena vám nabídnout své služby při realizaci vašeho GIS řešení nad produkty Hexagon Geospatial.

MISYS

MISYS (SW produkt od české firmy GEPRO spol. s r.o.) představuje komplexní geografický informační systém pro potřeby měst a obcí, státní správy, správců technického vybavení a mnoha dalších. Patří mezi nejrozšířenější řešení GIS v ČR, především díky své modularitě a cenové dostupnosti.

Firma TKP geo s.r.o. je certifikovaným distributorem systémů společnosti GEPRO a kromě dodávky a instalace programového vybavení zajišťujeme i podrobné zaškolení a zákaznický servis.

Geoportál GEPRO

Geoportál GEPRO představuje hostované webové řešení mapového portálu, které umožňuje zobrazování datových a mapových sad, a to jednak dostupných z veřejných zdrojů, či vlastních dat zákazníka (územní plán, technická mapa, tzn. polohopis a inženýrské sítě, pasporty apod.).